11 травня l 19.00

Дві художниці. Дві талановиті українки. Два творця.
Та їхні картини — хроніки життя, що через почуття закарбовують наш час.

Рефлексія та боротьба, прийняття та екзистенційність, глобальність та дух особистої свободи і багато, дуже багато відчуттів.

І все це на полотнах Лілії Небери та Ксенії Островерхової, що чекають на вас у культовому P1 Prosecco Bar
Реєстрація на відкриття виставки SENSES
Вхід за донат від 100 гривень

та 20% від проданих картин йдуть в благодійний фонд «Кран», що підтримує поранених захисників України з бойовими травмами та тяжкими ураженнями нервової системи.
АННА РИБАК
Презентація виставки
культурологиня та мистецтвознавиця. Створює авторські лекції, має досвід роботи в національному музеї, у своїй професійній діяльності спеціалізується на сучасному українському мистецтві.

Художниці
OSTROV_ARTIST
Ксенія Островерхова
мультидисциплінарна художниця, що народилася на сході України, але в ранньому віці переїхала з сім’єю до Києва. Поштовхом для дослідження свого персонального напрямку і теми в живописі стали українські хустки, які Ксенія отримала в спадок від бабусі. Хустка стала певним провідником між минулим, сьогоденням і майбутнім жіночого сімейного роду. Це наштовхнуло художницю на пошук і визначення своєї творчої й культурної самоідентифікації.

Ксенія приймала участь в художніх виставках в Україні та Європі. Її роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні, Європі та Америці.
Мала колаборації з брендом VOVK, українським боксером Денисом Берінчіком, приймала участь в благодійних акціях (Prytula Foundation та інші).
LILIYA.NEBERA
Лілія Небера
молода українська мисткиня, живе і працює в Одесі. Створює фігуративний живопис та діджитал арт. Має публікації в Harper's Bazaar Ukrainе та Vogue Poland. Її роботи експонувались в Ірландії, Польщі, США, а тепер їх знову побачить Одеса, місто, яке займає особливу роль в мистецтві Лілії.

Це можна віднайти в хайлайті виставки, роботі “Одеса 2023”, де перетинаються символізм, первозданність людини і надія.
Герої її картин меланхолійні, але готові захищати своє.
Її мистецтво підіймає бойовий дух, визначає світогляд, але також виражає той смуток, що властивий кожній людині. Саме тому її роботи такі чуттєві.
ЛОКАЦІЯ: P1 Prosecco Bar на rooftop M1 Club Hotel

Одеса, Лідерсівський Бульвар, 1
+380 50 337 09 15

Instagram