G1 gym & sport
Приходьте в G1 в будь-який зручний час, щоб потренуватися і зарядитися енергією.
М1 — готель з тренажерним залом. Якщо заняття спортом щільно вписані в ваш спосіб життя і щоденний розклад, запрошуємо на заняття в G1 Gym & Sport. Просторий і зручний тренажерний зал укомплектований сучасним обладнанням для силових і кардіо тренувань.
Спеціальні програми — TRX і Alfa Gravity
G1 Gym & Sport — територія міцного здоров’я і спорту
Крім тренажерів в залі є оснащення для занять TRX, йогою і Alfa Gravity. Останні допоможуть на тільки підтримувати тіло в тонусі, але і розслабити м’язи, прибрати напругу і блоки, які можуть збиратися роками і ставати причиною втоми. Заняття в тренажерному залі в готелі стануть відмінним доповненням до пляжного відпочинку — додому ви повернетеся відпочивши і повністю відновленим!
Подвійна користь для здоров’я: йога на відкритому повітрі
M1 Club Hotel знаходиться всього в декількох метрах від моря, а тому повітря у нас — найчистіше і цілюще. Було б справжнім злочином не використати цю важливу деталь, тому в літній період ми організуємо заняття йогою під відкритим небом. Це відмінна можливість подихати свіжим морським бризом і подарувати своєму тілу помірне фізичне навантаження в комплексі з релаксом.
Також у нас є власна сауна, два басейни і можливість прокату прогулянкового транспорту (велосипеди, сігвеї, ролики і т. д.).
Адреса
Booking
P1 Prosecco Bar
R1 Restaurant
65014, Україна, м. Одеса
Лідерсівський бульвар, 1
З питань співпраці з пресою:
marketing@m1clubhotel.com
reservation@m1clubhotel.com
З питань реклами
marketing@maestrom.com